Babí léto na Pražačce! Venkovní bazénový a relaxační komplex je stále v provozu 20. 9. 2018

Tohle je to pravé babí léto jak má být! A sportovní areál na Pražačce je přesně to místo, kde můžete nasát poslední sluneční paprsky a „zakonzervovat“ v sobě letní pohodu. Venkovní bazénový komplex je tu totiž otevřen až do října. „Otevřeno je samozřejmě v závislosti na počasí,“ říká Marcela Brožová, vedoucí místního bazénu.

Krytý bazén je zatím v provozu jen s omezením. „V současné době je krytý bazén pro veřejnost otevřen pouze ve všední dny ráno 6:00 – 8:00. Všechna ostatní plavání veřejnosti probíhají na venkovním koupališti,“ líčí Brožová.

V krytém bazénu jsou už nyní rezervovány hodiny pro plaveckou školu a odpolední pronájmy. Veřejnost si tu tedy zaplave jen ve vyhrazené hodiny. Zato venkovní bazén je pro ně připravený od 10:00 – 21:30.
Na své si tu přijdou i děti, venkovní koupaliště na pražské Pražačce nabízí i netradiční bazénové prvky. Přímo z bazénu totiž ční konstrukce s lanovou „pavučinou“, která právě tyto dovednosti rozvíjí.
A když máte chuť jen na relax?

Najdete tu „vodní lehátka“, která vám co chvíli zpříjemní pobyt ve vodě bublinkovou masáží – tu si ostatně můžete dopřát i díky padající vodě z vodního hřibu. A pokud vás vodní radovánky přece jen omrzí, relaxovat můžete na přilehlé travnaté ploše či na lehátkách na vyvýšené terase.