Chcete si užít vánoční Prahu? Ubytujte se na Pražačce! Skvělá cena i internet zdarma 13. 12. 2018

Jste mimopražští a toužíte si užít vánoční atmosféru hlavního města naplno? Máme pro vás skvělý tip. Nocovat totiž můžete v příjemném a cenově dostupném hostelu v těsné blízkosti sportovního areálu Pražačka. Ubytujeme vás v klidném prostředí pražského Žižkova, odkud je to do centra metropole jen malý kousíček – navíc s výbornou dopravní dostupností.

Hostel Pražačka disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými, čtyřlůžkovými a dvěma šestilůžkovými pokoji. Celková kapacita hostelu je 42 lůžek. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení, některé společné. Nově zrekonstruovaná společenská místnost s širokoúhlou LCD televizí nabízí místo k posezení, zábavě i odpočinku.

Využít můžete i dvě kuchyně. Větší je součástí společenské místnosti a je vybavena sporákem, troubou, ledničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Menší kuchyňka, která se nachází v zadní části objektu, je vybavena varnou plotýnkou, ledničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Po domluvě si můžete vyprat a vyžehlit. Internet je pro hosty zdarma.

Zrelaxovat pak můžete třeba v krytém bazénu, sauně nebo fitness centru.

Více o ubytování na Pražačce TADY.