Na Pražačku s dětmi? To je hračka 31. 7. 2018

„Mami, mami, já si tu čipovou skříňku zamknu sám,“ volá čtyřletý klučina. „Jsme tu teď každou chvíli,“ mrkne maminka na ostatní dámy v šatně. Aby ne! Vždyť počasí koupaní přeje a nově opravené venkovní koupaliště na pražské Pražačce nabízí i netradiční bazénové prvky.

Do centra české metropole je to coby kamenem dohodil, přesto v Praze 3 najdete dokonalý únik do světa vodních radovánek. Ve sportovním areálu Pražačka si po rekonstrukci přijdou na své dospělí i děti. 
Máte chuť si zaplavat? Žádný problém, na Pražačce jsou pro plavce vyčleněné čtyři speciální dráhy. Máte děti, které chvíli neposedí? Kromě plavání si tu mohou vyzkoušet, jak jsou na tom se sílou i obratností. Přímo z bazénu totiž ční konstrukce s lanovou „pavučinou“, která právě tyto dovednosti rozvíjí.

A když máte chuť jen na relax?

Najdete tu „vodní lehátka“, která vám co chvíli zpříjemní pobyt ve vodě bublinkovou masáží – tu si ostatně můžete dopřát i díky padající vodě z vodního hřibu. A pokud vás vodní radovánky přece jen omrzí, relaxovat můžete na přilehlé travnaté ploše či na lehátkách na vyvýšené terase.

Na Pražačce myslí i na ty nejmenší. Vyvýšený bazének je pro ně jako stvořený. Díky jeho poloze nad zemí navíc umožňuje rodičům snadnou manipulaci s kojenci či batolaty.
Součástí areálu je také moderní sociální zázemí včetně šaten či stánek se zmrzlinou a občerstvením. Pokud však dostanete chuť na větší gurmánský zážitek, zavítejte do přilehlé Hospůdky u Bazénu, která vás svou nabídkou jistě nezklame.

Ceník a otevírací dobu venkovního koupaliště najdete TADY.