Nebaví vás sportovat v sychravém počasí? Přijďte na Pražačku 27. 11. 2018

Nebaví vás sportování v sychavém počasí a navíc je brzo tma? Zkuste tělocvičnu a posilovnu ve sportovním areálu na Pražačce. Nudit se určitě nebudete.

Bojová umění
Krav Maga je izraelský sebeobranný systém pro muže i ženy všech věkových kategorií a právě na Pražačce se s ním můžete blíže seznámit. Náplň tréninků tvoří čtyři základní pilíře – nácviky technik v různorodých podmínkách, konstantní zlepšování fyzické zdatnosti, specifická mentální příprava a taktika ve všech fázích boje.

Kombinací těchto aspektů získáváte nástroje pro řešení krizových situací a tím budujete zdravou sebedůvěru. V začátečnických třídách se lektoři zaměřují na vytvoření pevných pohybových i technických základů a pochopení základních principů Krav Maga. V pokročilých třídách zase na maximálně reálné nácviky a schopnost adekvátně jednat a improvizovat pod tlakem.

Na Pražačce se trénuje i brazilské jiu jitsu (BJJ) – což je propracovaný systém boje na krátkou vzdálenost s primárním zaměřením pro boj na zemi.

Do posilovny
V Choketopus Gymu na Pražačce můžete navštívit mimo vedených tréninků bojových sportů také posilovnu vybavenou pro funkční a silový trénink. K dispozici jsou olympijské činky, jednoruční činky, lavice, power rack, hrazdy, gymnastické kruhy či kettlebells od 8kg až do 48kg.

Vstup do posilovny je pondělí – pátek od 6:00 do 21:00 a v sobotu a neděli od 10:00 do 19:00 a je zpoplatněn částkou 100 Kč.

Fyzio a masáže
K mání jsou také masérské a fyzyoterapeutické služby. K dispozici je vám masér a terapeut Stanislav Mačák či fyzioterapeut Adam Severa. Masáže je možné rezervovat na 30, 60 nebo 90 minut denně od 8:00 do 20:00.

Více najdete ZDE.