Tátafest na Pražačce! Den otců tu může oslavit celá rodina 14. 6. 2018

Když rozlučka před prázdninami, tak rozhodně na Tátafestu. Přesně takový happening se koná v neděli 17. června ve sportovním areálu Pražačka. U příležitosti Dne otců na vás čeká třeba mezinárodní fotbalový turnaj. „A protože být tátou je nejen zodpovědnost, ale většinou i skvělá zábava, bude Pražačka patřit všem, co si chtějí a umějí společně strávený čas užít,“ říká Roman Rozbroj z pořádajícího centra Ulitka.

Rodinný klub společně se agenturou My.Aktivity o.p.s připravily i další zábavné vyžití. „Také „adrenalinové“ aktivity pro táty a děti, kreativní dílny pro maminky, živou hudbu a spoustu dalších překvapení,“ prozrazuje Rozbroj. „Děti mohou ochutnat i florbalový trénink pod vedením instruktorů. Na pódiu se vystřídají ukázky představení cirkusových akrobatů, freestyle fotbalista a bojový sport jiu-jitsu. V pozdním odpoledni návštěvníky roztančí kapela Šoulet.“

Akci podporuje městská část Praha 3. „V rámci programu Trojka pro sport nabízí Praha 3 svým občanům celou řadu bezplatných sportovních a volnočasových aktivit zaměřených na zdravý životní styl a fyzickou kondici. Mám radost, že jednou z akcí, která se pod hlavičkou tohoto programu koná, je právě i Tátafest," říká radní pro sport Irena Ropková. U této příležitosti bude také vyhlášen Táta (děda) roku.
A tak tátové vezměte mámy a děti a pojďte pořádně oslavit Den otců a také konec školního roku. Vstupné je dobrovolné.

Odkaz na FB událost Tátafestu.